O nas

Hotel "Zajazd Borowik" to wyjątkowy obiekt położony w okolicach Ostrołęki. Panuje tu gościnna, domowa atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi i odprężeniu. Obiekt posiada dogodną lokalizację - bezpośrednio przy drodze krajowej nr 53, zapewniając łatwy dojazd. Z trzech stron otoczony jest młodym lasem, co nadaje wyjątkowego uroku całej scenerii.

borowik-jpg_113.jpg

Obiekt proponuje komfortowe noclegi oraz wyborną ofertę gastronomiczną. Serwujemy potrawy kuchni regionalnej z pełną gamą dań charakterystycznych dla regionu kurpiowskiego. Stała rozbudowa kompleksu przyczyniła się do podniesienia prestiżu oraz dała nam możliwość obsługi większej ilości osób. Obecnie możemy organizować przyjęcia okolicznościowe i imprezy firmowe. Wprowadziliśmy do oferty również wczasy zdrowotne i odchudzające, które opierają się na smacznej oraz zdrowej diecie. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który z chęcią udziela pomocy naszym Gościom.

Zajazd Borowik Ostrołęka ma do zaoferowania:

  • obiekt gastronomiczny z salą restauracyjną na 40 osób
  • sala bankietowa na (200 osób)
  • sala konferencyjna (na 200 osób)
  • kameralna sala bankietowa na 40 osób
  • hotelowe pokoje gościnne
  • sauna fińska, parowo - ziołowa
  • jacuzzi
  • miejsca parkingowe
  • teren ogrodzony oraz oświetlony
  • obiekty klimatyzowane

Pragniemy również zająć się promowanie lokalnej kultury kurpiowskiej poprzez spotkania z twórcami ludowymi, artystami, poetami, organizację „zielonej szkoły”, czy także festynów o charakterze regionalnym. Planujemy również organizację spotkań ze znanymi aktorami, podróżnikami, piosenkarzami i kabareciarzami, jak również przygotowywanie potraw ze znanymi kucharzami.

Zajazd Borowik w Ostrołęce początkowo był niewielkim obiektem gastronomicznym. Wyszukane, wykwintne, a zarazem bardzo smaczne potrawy przyciągały coraz więcej mieszkańców oraz turystów udających się na Mazury.

Rok 2008 to okres przełomowy dla naszego hotelu, ponieważ zdecydowaliśmy się na wybudowanie Domu Weselnego. Nasz obiekt posiada także przestronne sale konferencyjne także może posłużyć również jako idealne miejsce do przeprowadzenia szkoleń, konferencji, bankietów i innego rodzaju spotkań.

Łatwy dojazd, który z miasta Ostrołęka trwa dosłownie kilka minut to również duży plus dla mieszkańców, którzy nie zawsze mają odpowiednią ilość wolnego czasu, chcieliby odpocząć i zjeść na świeżym powietrzu, z dala od zgiełku miasta.

Okoliczne lasy należą do większego kompleksu „Zielonych Płuc Polski”, a więc obszarów nieskażonych, o wysokich walorach przyrodniczych, co dodatkowo wzbogaca naszą ofertę.

Obiekt i parking są pod stałym nadzorem monitoringu.

Byłeś naszym Gościem? Prześlij nam swoją opinię i poleć innym Zajazd Borowik. Każda opinia jest dla nas cenna. Zauważyłeś coś co Ci nie odpowiadało? Napisz do nas, a postaramy się to zmienić tak aby następna wizyta u nas była jeszcze bardziej przyjemna. Pochlebne opinie będą z kolei najlepszą nagrodą za naszą pracę.

Czekamy na Twój e-mail pod adresem: